Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] własna muzyka w grze


Gość Lenart

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Cześć. To jest wstęp do Moddingu Vindictusa dzięki któremu będziemy mogli cieszyć się własną muzyką gdzie tylko chcemy.

 

Dobra tak na szybko.

Co nam będzie potrzebne.

1. Vindictus.

2. Nasza muzyka.

3. My.

 

Dużo? hah to dopiero początek czegoś wielkiego.

 

Do boju!

Wchodzimy do katalogu z grą.

U mnie to jest

D:/Gry/Vindictus EU

potem katalog en-EU

katalog z dźwiękami

Sound

i muzyka w tle

bgm (background music tak dla ludzi niedomyślnych)

czyli jesteśmy w folderze

D:/Gry/Vindictus EU/sound/bgm

wyszukujemy w nazwach miejsce w jakim chcemy słyszeć własną muzę

np. w mieście Colhen, więc szukamy pliku. :

bgm_colhen_01.mp3

 

i podmieniamy na nasza muzykę

(musimy nadać jej tą samą nazwę co plik który chcemy podmienić, w tym wypadku bgm_colhen_01.mp3)

 

działa z każdym plikiem.

 

 

Pozdro,

Len.

 

 

@kiki,

nie podpinasz tego mi, tylko użytkownikom.

Edytowane przez Lenart
Opublikowano (edytowane)

nie każdy grał na US i nie każdy lubi grzebać w plikach gier ;)

 

 

@down

no dokładnie, ja prawie zawsze grzebie ;d

Edytowane przez Lenart
  • 5 tygodni później...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Hmm, a działa to na zasadzie - połączenia z internetem ? W sensie - podmieniam plik odpowiedzialny, za łączenie mnie z pewną stroną, gdzie nadawany jest sygnał który przewodzi ścieżkę dzwiękową - inaczej mówiąc, można to nazwać takim "radiem" .

Opublikowano

Hmm, a działa to na zasadzie - połączenia z internetem ? W sensie - podmieniam plik odpowiedzialny, za łączenie mnie z pewną stroną, gdzie nadawany jest sygnał który przewodzi ścieżkę dzwiękową - inaczej mówiąc, można to nazwać takim "radiem" .

 

Raczej nie jest to możliwe, ale dla 100% pewności możesz spróbować tak zrobić. :)

rydah for life

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...